Zapytaj o wolny termin

Last Minute
Wynajem tylko dla firm, jako baza noclegowa dla pracowników !

O nas

Apartamenty Nyskie to obiekt przeznaczony dla firm, które poszukują noclegów dla swoich pracowników. Obiekt znajdują się na Przedmieściu Nyskim, 10 minut od centrum miasta, w spokojnej okolicy, zaraz przy przejściu granicznym do Niemiec.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy romantyczne pokoje. Apartamenty położone są koło najlepszej włoskiej restauracji w Zgorzelcu, „Espresso”, restauracji „Przy Jakubie” serwującej wyśmienitą polską kuchnię, a także ciągu innych wyśmienitych restauracji, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Po drugiej stronie Nysy znajduje się słynne turystyczne Goerlitz, które przyciąga coraz więcej turystów z całej Europy, zachęcając gości na piękną starówkę, kościoły, muzea, zabytki. Z chęcią udzielimy dodatkowych informacji w recepcji.

Zamiast tradycyjnych kluczy gość po dokonaniu rezerwacji otrzymuje pocztą elektroniczną lub sms-em indywidualne kody wejściowe do obiektu i pokoju, dzięki czemu można dojechać o nawet późnej porze. Parking jest dostępny przy naszym budynku na głównej ulicy lub 300m dalej strzeżony, płatny ok 10 zł.

W ofercie posiadamy do wynajęcia 5 pokoi. Każdy apartament ma bezpośredni, przepiękny widok na Nysę Łużycką i niemiecką stronę Goerlitz, oraz katedrę Św. Pawła. Most łączący polską stronę z niemiecką osiągalny jest w zaledwie 2 minuty pieszo.

Zaletą Apartamentów Niskich są przepiękne, duże i przestrzenne pokoje – 2 i 3 osobowe o powierzchni 35m2, a 4 osobowy 45m2. Na środku każdego pokoju znajduje się przytulny dywan oraz romantyczne oświetlenie. Gwarantujemy że każdy będzie się u nas czuł jak u siebie w domu.